Novinky
14.02.2019: Přihláška na státní jazykové zkoušky
01.12.2018: Informace ke krajským kolům soutěže v cizích jazycích
Exkurze

Future & Fun

Ve středu 20. dubna proběhla v Hraničáři zajímavá akce s názvem Future & Fun, které se mj. zúčastnilo 6 dívek 3. ročníku, jež se učí němčině jako prvnímu cizímu jazyku.

Tento workshop nabídl nejen žákům, ale i veřejnosti užitečné informace ohledně pracovních příležitostí v Německu, zejména v pohraničí. Představily se personální agentury z Pirny, Leipzig, Bad Schandau, Dresden, Dortmund a další. Žákyně měly připravený svůj životopis, který v případě zájmu agenturám odevzdaly. Veškerá konverzace byla vedena v německém jazyce, což žákyním přispělo ke zvýšení sebevědomí a také k motivaci k intenzivnějšímu studiu němčiny.

V rámci prezentací firem probíhaly také přednášky, které byly vedené zástupkyní personální agentury z Pirny. Návštěvníci se dozvěděli potřebné informace ohledně psaní životopisu, motivačního dopisu a také přijímacího pohovoru.

Děvčatům se akce velice líbila a odnesly si nejen praktické rady a kontakty na personalistky, ale i zajímavé propagační materiály.

Autor: Mgr. Renáta Zítková

| Autor: administrator | Vydáno dne 02. 05. 2016 | 1101 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server